Najlepszy Pierwszy Taniec

Instruktor

Kamil Przepiórkowski - instruktor tańca

Na jego warsztatach szkolili się finaliści You Can Dance, którzy odnosili sukcesy w odcinkach na żywo. W Domu Kultury Włochy prowadzi zespół „Alibi”, który tańczy techniki takie jak video clip dance oraz street dance. Współpracuje z Clubem Zioma Janka, gdzie trenuje dwie grupy choreograficzne. Zespoły brały udział w imprezach takich jak „Warszawski Dzień Tańca”, „Asteriada” oraz „Okęcka Stacja Włoch Aktywacja”. „Taniec jest dla mnie przede wszystkim sztuką. Nie zamykam się w jednej technice.

Mój taniec polega na ciągłym kreowaniu i odkrywaniu nowych możliwości – zarówno swoich jak i moich tancerzy. Przez prawie pięć lat byłem członkiem Teatru Tańca „Szansa” z którym wystąpiłem na wielu imprezach w Polsce oraz na Międzynarodowym Festiwalu „Kwiaty Podola” na Ukrainie. Wraz z grupą teatralną brałem udział w spektaklach „Zazdrość”, „Magia tańca”, „Emocje” i wielu innych... Jako członek Studio Scena zatańczyłem fragment spektaklu „Dracula”. Na zaproszenie Szkoły Tańca UDZ wystąpiłem w przedstawieniu „Wehikuł czasu” w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Kamil Przepiórkowski ukończył kurs na instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu oraz szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć tanecznych, organizowane przez Mazowiecką Grupę Szkoleniowo-Doradczą o specjalizacji taniec nowoczesny i towarzyski. Swoje umiejętności ciągle podnosi na zawodowych warsztatach, a także na festiwalach np. Warsaw Salsa Summer Festival, Warsaw Salsa Festival, Bachata Lovers Festival oraz Unfreez Hip-hop.


divider
divider

Navigation