Najlepszy Pierwszy Taniec

Referencje

Asia i Darek - walc wiedeński

Asia: “Spotkanie z insruktorem przyniosło wiele pozytywnej energii. Chęć do tańca narastała z każdą lekcją.”

Darek “Na początku baliśmy się czy damy radę, ponieważ jesteśmy laikami, jeżeli chodzi o taniec, ale już na pierwszym spotkaniu rozwiały się wszelkie wątpliwości.”

 

 

Iwona i Jarek - walc wiedeński, hip-hop, rock’n’roll 

Iwonka: “Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia. Chcieliśmy aby nasz taniec był szybki i dynamiczny. Połączyliśmy walca wiedeńskiego z innymi technikami, co pozwoliło zaskoczyć naszych gości trzy i pół minutowym pokazem.”

Jarek: “Taniec rozpoczęliśmy od klasycznej muzyki do walca wiedeńskiego, ale bardzo chcieliśmy zatańczyć też do disco polo. Nasz instruktor zmiksował dwa utwory. W pewnym momencie, nieoczekiwanie dla naszych widzów, muzyka do walca zmieniła w disco polo i mogliśmy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo na parkiecie, gdzie wykorzystaliśmy rock’n’rolla i hip-hop. Na zakończenie “grzecznie” wróciliśmy do walca.”

 

 

 

 

Gosia i Jacek - walc angielski

Gosia: “Wybraliśmy spokojnego walca angielskiego. Dzięki pozom jakich nauczyliśmy się na kursie wypadliśmy rewelacyjnie na naszych zdjęciach.”

Jacek: “Bardzo zaskoczyłem się podczas pierwszego tańca, ponieważ kilka razy dostaliśmy brawa. Pierwszy taniec to nie tylko kroki i ruchy, ale pozytywne emocje, którymi zaraziliśmy naszych gości.”

 

 

Agnieszka i Piotrek - walc angielski

Agnieszka: “Ja i mój mąż uczymy sie tańczyć od kilku lat. Mimo to chcialiśmy podnieść wartośc artystyczną i dlatego ułożenie choreografii oddaliśmy w sprawdzone ręce.”

Piotrek: “Mieliśmy naprawdę mało czasu. Nie musieliśmy uczyć się od podstaw, dzięki czemu wyrobiliśmy się z przygotowaniem pierwszego tańca w cztery spotkania.”

 


divider
divider

Navigation